Si zapálený zástanca ochrany životného prostredia a kvality? Ak áno, hľadáme práve teba!

Naša spoločnosť ponúka jedinečnú príležitosť pre ambiciózneho jednotlivca, ktorý sa chce zapojiť do boja za lepšiu budúcnosť našej planéty a trvalo udržať rozvoj našej spoločnosti.

Náplň práce:

- aplikácia environmentálnej politiky,

- administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu,

- komunikovanie s internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami a jednotlivými oddeleniami spoločnosti,

- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie,

- evidovanie a archivácia dokumentov,

- príprava podkladov pre úrady (hlásenia mesačné, štvrťročné a ročné),

- zasielanie hlásení a komunikácia s úradmi,

- evidencia a kontrola platnosti povolení a rozhodnutí, sledovanie zmien, noviel zákona, ISO,

komunikácia s vedúcimi prevádzok.

Požiadavky:

Stredoškolské vzdelanie s maturitou, vysokoškolské I. stupňa alebo vysokoškolské II. stupňa.

Vodičský preukaz skupiny B,

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou, nie však podmienkou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť, zodpovednosť, pracovitosť, poriadkumilovnosť, samostatnosť, logické myslenie.

Mzdové podmienky: 1200€

Kontakt:

mfodrekova@zsza.sk

0918 760 161