Kariéra

Prehľad pracovných pozícií

Sme radi, že sa zaujímate o možnosť pracovného uplatnenia v našej spoločnosti, ktorá pokračuje v dlhoročnej tradícii zberu druhotných surovín. Na trhu sme síce už od roku 1948, ale vývoj spoločnosti reflektuje aktuálne trendy 21. storočia. V našich pracovným radoch radi privítame nových kolegov, ktorí sa neboja nových výziev a chcú sa podieľať na úspechu a ďalšom napredovaní našej spoločnosti.

Ak ste si z našej ponuky voľných pracovných pozícií nevybrali, aj tak budeme radi, keď nás budete kontaktovať a zaujímať sa o prácu v našej rozvíjajúcej sa spoločnosti. Možno budeme potrebovať práve Vás!

Príležitosť pre každého


Popis práce

  • Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí sú zameraní na dosahovanie vysokých cieľov. Nenapĺňa Vás vaše súčasné zamestnanie, potrebujete väčší priestor na realizáciu svojich myšlienok a hľadáte príležitosť naplno využiť svoje schopnosti? Tak hľadáme práve Vás. Nebudeme Vás obmedzovať tým, čo by ste mali robiť. To nám poviete Vy, čo a ako chcete robiť, čo chcete dosiahnuť, kam sa chcete posunúť a kam chcete posunúť našu spoločnosť. My Vám dáme priestor, čas aj prostriedky na uskutočnenie svojich ambícií. Teraz nadišiel ten správny čas na zmenu.
  • Ak Vás predchádzajúce riadky zaujali, ozvite sa nám. Radi sa stretneme a porozprávame.
Žilina a celé Slovensko
dohodou
Prihlás sa

Vodič nákladného motorového vozidla


Popis práce

  • Vykonávanie kvalifikovanej práce vodiča nákladného motorového vozidla (sklzový nakladač, hydraulická ruka, drapák, valník) pri zvoze a expedícií surovín. Zodpovednosť za správne a presné používanie elektronických zariadení vozidla (GPS, GT2, 3, mýto), vedenie predpísanej dokumentácie vo vozidle. Vykonávanie bežnej údržby vozidla.
  • Požiadavky:
  • Vodičský preukaz C+E
  • Preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení – hydraulických rúk
  • Minimálna prax 2 roky
  • Odmeňovanie:
  • Základná zložka mzdy brutto 5€ / hod. + osobné ohodnotenie do 200€ + prémiová zložka mzdy + operatívne odmeny za údržbu a drobné opravy vozidla
Žilina, Galanta, Poprad, Zvolen
Ihneď
Prihlás sa
Pošlite svoju prihlášku

Kontaktný formulár

Správa
Životopis:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Prehlasujem, že som osoba staršia ako 16 rokov.
Som osoba mladšia ako 16 rokov a súhlas so spracovaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov dáva zákonný zástupca.
Prehlasujem, že som zákonným zástupcom osoby mladšej ako 16 rokov a týmto udeľujem súhlas so spracovaní osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov.