Contacts

Contact us
Call Centrum
+421 41 5658 222
zsza@zsza.sk
Executive Director
Ing. Ľubomír Pecha
pturza@zsza.sk
Sales Director
Ing. Marián Plessel
+421 918 371 113
mplessel@zsza.sk
Production and Technical Director
Marián Bartoš
+421 907 710 106
mbartos@zsza.sk
Head of Cost Control
Ing. Martin Václavík
+421 905 635 854
mvaclavik@zsza.sk
Environment
Karel Sikora
+421 917 195 557
ksikora@zsza.sk
Head of Human Resources
Ing. Veronika Babčanová
+421 915 801 054
vbabcanova@zsza.sk
Business service
+421 903 280 944
+421 917 375 083
+421 908 965 025
+421 908 734 691
Commodity manager
Bc. Vladimír Jágrik
+421 905 930 287
vjagrik@zsza.sk
Commodity Manager - Foils and Plastics
Juraj Grman
+421 918 385 523
jgrman@zsza.sk
Sales Manager
Eliška Ščehovičová
+421 908 797 656
escehovicova@zsza.sk
Sales Manager
Jozef Gaži
+421 907 222 246
jgazi@zsza.sk
Assistant
Ivana Šibíková
+421 907 886 782
sekretariat@zsza.sk

Plants

Žilina

Director
Ing. Katarína Ivančíková
+421 915 692 687
zilina-v@zsza.sk
Economist
Ing. Mária Knapcová
+421 905 587 490
zilina@zsza.sk
Sales Assistant
Alena Klacková
+421 907 927 588

Banská Bystrica

Director
Róbert Jonáš
+421 905 277 558
bbystrica-v@zsza.sk
Economist
Marcela Slivková
+421 917 966 791
bbystrica@zsza.sk
Sales Assistant
Filip Mišurec
+421 48 4142 730

Zvolen

Director
Mgr. Miroslav Drozd
+421 915 692 688
zvolen-v@zsza.sk
Economist
Martina Becherová
+421 907 801 005
zvolen@zsza.sk
Sales Assistant
Juraj Šimčík
+421 4335 741

Žiar nad Hronom

Director
Ing. Miloš Drugda
+421 905 716 193
ziar-v@zsza.sk
Economist
Mária Hoghová
+421 905 486 917
ziar@zsza.sk
Sales Assistant
Slavomír Porubský
+421 908 928 751

Lučenec

Director
Tibor Gálik
+421 905 277 559
lucenec-v@zsza.sk
Economist
Martina Dobiašová
+421 47 4512 020
lucenec@zsza.sk
Sales Assistant
Matěj Janda
+421 918 371 112

Trstená

Director
Vladimír Kulich
+421 907 985 999
trstena-v@zsza.sk
Economist
Ing. Eleonóra Červencová
+421 43 5324 684
trstena@zsza.sk

Prievidza

Director
Michal Alaxa
+421 905 355 571
prievidza-v@zsza.sk
Economist
Ing. Daniela Sliepková
+421 46 5427 815
prievidza@zsza.sk
Sales Assistant
Milan Gogora
+421 908 718 981

Liptovský Mikuláš

Director
Mgr. Lukáš Kmošena
+421 905 355 570
lmikulas-v@zsza.sk
Economist
Martina Labašková
+421 44 5541 581
lmikulas@zsza.sk
Sales Assistant
Miroslav Moravčík
+421 918 926 800

Martin

Director
PhDr. Andrea Kyselová
+421 907 985 999
martin-v@zsza.sk
Economist
Vanesa Dominová
+421 908 927 473
martin@zsza.sk

Košice

Director
Ing. Ľuboš Garančovský
+421 915 448 472
kosice-v@zsza.sk
Economist
Jarmila Kránitzová
+421 905 381 901
kosice@zsza.sk
Sales Assistant
Karol Kövér
+421 918 371 142
kosice@zsza.sk

Prešov

Director
Igor Griger
+421 917 170 559
presov-v@zsza.sk
Economist
Viera Wunschová
+421 51 7499 951
presov@zsza.sk
Sales Assistant
Karol Mizerák
+421 905 381 907

Poprad

Director
Ing. Branislav Širáň
+421 905 544 748
poprad-v@zsza.sk
Economist
Zuzana Faltinová
+421 905 716 194
poprad@zsza.sk
Sales Assistant
Cyril Halula
+421 917 918 535

Stará Ľubovňa

Director
Mgr. Marko Andraščík
+421 917 810 169
slubovna-v@zsza.sk
Economist
Dominika Fuchsová
+421 915 893 727
slubovna@zsza.sk
Sales Assistant
Richard Kaleta
+421 52 4283 252
slubovna@zsza.sk

Bardejov

Director
Jozef Lamanec
+421 905 706 340
bardejov-v@zsza.sk
Economist
Alena Džundová
+421 908 718 979
bardejov@zsza.sk

Michalovce

Director
Bc. Dominik Hudák
+421 907 710 105
michalovce-v@zsza.sk
Economist
Ing. Mária Bilčáková
+421 905 449 175
michalovce@zsza.sk

Spišská Nová Ves

Director
Miroslav Dugas
+421 915 891 968
snv-v@zsza.sk
Economist
Bc. Želmíra Sagulová
+421 905 716 194
snv@zsza.sk
Sales Assistant
Peter Filip
+421 917 933 429

Nitra

Director
Metod Kaľavský
+421 915 445 798
nitra-v@zsza.sk
Economist
Tatiana Otrasová
+421 37 6522 661
nitra@zsza.sk
Sales Assistant
Mgr. Erik Višňovský
+421 903 280 906

Topoľčany

Director
Marek Michalička
+421 903 280 910
topolcany-v@zsza.sk
Economist
Tatiana Otrasová
+421 918 371 133
topolcany@zsza.sk
Sales Assistant
Alena Stanková
+421 38 5326 333

Nové Zámky

Director
Szilárd Kosa
+421 918 371 130
nzamky-v@zsza.sk
Economist
Jana Halásová
+421 35 6430 583
nzamky@zsza.sk
Sales Assistant
Igor Kovačic
+421 918 371 140

Nové Mesto nad Váhom

Director
Roman Kríko
+421 917 755 583
novemesto-v@zsza.sk
Economist
Ing. Marta Okuliarová
+421 32 7716 044
novemesto@zsza.sk
Sales Assistant
Peter Sýkora
+421 903 803 230

Senica

Director
Augustín Bartoš
+421 918 371 135
senica-v@zsza.sk
Economist
Bc. Alexandra Krajsová
+421 915 819 646
senica@zsza.sk

Senec

Director
Bc. Miroslava Šantová
+421 907 561 829
senec-v@zsza.sk
Economist
Michaela Sedláková
+421 2 4564 8171
senec@zsza.sk

Trnava

Director
Marek Lauko
+421 903 280 912
trnava-v@zsza.sk
Economist
Mária Danišová
+421 903 280 914
trnava@zsza.sk

Levice

Director
Ing. Michal Obert
+421 917 977 872
levice-v@zsza.sk
Economist
Mária Medveďová
+421 917 974 130
levice@zsza.sk
Sales Assistant
Rastislav Belák
+421 918 371 131

Galanta

Director
Bartolomej Truska
+421 903 239 126
galanta-v@zsza.sk
Economist
Erika Maszayová
+421 2 4564 8171
galanta@zsza.sk
Write us

Contact form

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Prehlasujem, že som osoba staršia ako 16 rokov.
Som osoba mladšia ako 16 rokov a súhlas so spracovaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov dáva zákonný zástupca.
Prehlasujem, že som zákonným zástupcom osoby mladšej ako 16 rokov a týmto udeľujem súhlas so spracovaní osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov.